Projekt Wydruki – Galeria Bezdomna 2016.


Jak co roku organizujemy "Projekt Wydruki" w ramach Galerii Bezdomnej.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywań organizacyjnych siódmej GB, ale już od dziś przez miesiąc (do 16 maja 2016 roku) na adres email bezdomna2016@pozakadrem.pl możecie nadsyłać fotografie do wydruku i umieszczenia w GB2016 w Kaliszu.

Będzie to wystawa 35 prac dużego formatu. Tematyka prac jest dowolna, jedynym ograniczeniem jest dostępność prac dla odbiorców w dowolnym wieku - wystawa nie ma ograniczeń wiekowych - z tego powodu wprowadzamy ograniczenia co do prezentacji otwartej nagości czy przemocy.

Projekt ma na celu umożliwienie wystawienia się każdemu, przez zwykłe wysłanie maila i jest finansowany dzięki grantowi z Urzędu Miasta Kalisza. Ze względu na bardzo dużą frekwencje w latach poprzednich prosimy o nadsyłanie jednego zdjęcia "głównego" i jednego "zapasowego". W przypadku gdy frekwencja przekroczy nasze możliwości finansowe pozwalamy sobie na wewnętrzną selekcję i wybór zdjęć do galerii. Organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Poza Kadrem z Kalisza. Wydarzenie na stronie Facebook - https://www.facebook.com/events/653861928087840/Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail