Nowa grupa foto-modelingowa: „TFP Kalisz/Ostrów Wlkp”.


Jeśli chciałbyś/aś spróbować swoich sił z nami w grupie foto-modelingowej na zasadach TFP* (bezpłatnych) - zapraszamy Cię do dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku: TFP Kalisz/Ostrów Wlkp. Zrzeszamy fotografów, osoby pozujące do zdjęć, stylistów, wizażystów i fryzjerów. Nie musisz mieć doświadczenia - liczy się otwartość współpracy. Możesz zdobyć przy nas ciekawe portfolio fotograficzne jak i nabyć nowe umiejętności. Gwarantujemy świetną zabawę. Zrzeszamy zarówno modelki, które już gdzieś zaistniały jak i osoby dopiero początkujące.

Dołączając do grupy akceptujesz jej regulamin. Przy akceptacji prosimy również o wypełnienie odpowiedzi na 3 zadane przez nas pytania określające typ aktywności danego członka:

  1. Znam regulamin i zasady niekomercyjne TFP (time for print) - TAK/NIE,

  2. Jaka jest Twoja profesja? Model/ka | Fotograf | Stylista | Wizażysta | Inne

  3. Czy masz jakieś doświadczenie? Jeśli tak to jakie? Prosimy o link do portfolio.

* Wyjaśnienie:

TFP „Time for Photos” - Fotograf przygotowuje zdjęcia i udostępnia je modelce bez opłaty, aby mogła rozbudować swoje portfolio w zamian za wcześniejsze pozowanie modelki (również bez żadnych opłat). Modelka udziela fotografowi wszelkie prawa do wykorzystania jej wizerunku w ramach portfolio fotografa.Ta sama reguła tyczy się wizażystek, czy też fryzjerów.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail